web site hit counter

کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور

موتورسیکلت Duke 200 از موتورسیکلت هاي نیکد و با برند کی تی ام، توسط شرکت کوير موتور در ايران ارائه و در نمايشگاه ها و مراکز فروش کوير با قيمت مصوب و با شرايط اقساط به فروش ميرسد.

Duke 200     

قیمت فروش اقساط: با اقساط ۱۴ ماهه ٢,٠٥٨,١٠٩,٠٠٠ ریال، (٢٥% نقد، بدون کارمزد)
کویر موتور کی تی ام کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کویر موتور Duke 200 رنگ نارنجی کویر موتور Duke 200 رنگ مشکی

KTM Kawasaki
عنوان:        حجم فایل: 2MB
توضیحات: KTM 200 Duke_Press Booklet

KTM Kawasaki
عنوان: راهنمای کاربری محصول Duke 200        حجم فایل: 5201KB
توضیحات: دفترچه راهنمای محصول

عنوان: معرفی KTM Duke 200        حجم فایل: 4.4MB


KTM Kawasaki
عنوان:       
توضیحات: KTM 200 Duke Power Parts

KTM Kawasaki
عنوان:        حجم فایل: 1.5MB
توضیحات: راهنمای قطعات جانبی Duke 125-200


جهت نمایش بهتر ویــدیــوها توصیه می شود از آخرین نسخه مرورگرها استفاده نمایید.
تا بارگذاری کامل ویـدیــوها صبرکنید.               مدت زمان : هنرنمایی با KTM DUKE
                         دانلود

               مدت زمان : تک چرخ با موتورسیکلت دوک
                         دانلود

کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور
کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور کی تی ام دوک Duke 200 کویر موتور


          انجین

        نوع انجین : تک سیلندر، چهار زمانه ، چهار سوپاپ، DOHC
        حجم سیلندر : 200 سی سی (سانتیمتر مکعب)
        حداکثر توان : 18.8 کیلووات (25.6 اسب بخار) در 9989 دور در دقیقه
        جعبه دنده : 6 سرعته
        کلاچ : چند صفحه ای غوطه ور در روغن
        سیستم خنک کننده : آب خنک
        روغن انجین پیشنهادی : SAE 15W-50
        روشن کننده : استارتر الکتریکی
        باتری : 12 ولت، 8 آمپر ساعت
        سرعت سنج : تمام دیجیتال

          سوخت

        سیستم سوخت رسانی : انژکتور الکترونیک (EFI)
        سطح آلایندگی : EURO 4
        مصرف سوخت تقریبی : 2.57 لیتر در 100 کیلومتر

          سیستم تعلیق

        تعلیق جلو : کمک فنر هیدرولیک تلسکوپی وارونه محصول Suspension WP اتریش
        تعلیق عقب : دوشاخ با شوک گازی / محصول WP Suspension اتریش
        ترمز جلو : دیسک تکی 300 میلیمتر
        ترمز عقب : دیسک تکی 230 میلیمتر
        تایر جلو : 110/70-17
        تایر عقب : 150/60-17

          ابعاد و اندازه ها

        طول : 1،980 میلیمتر
        عرض : 794 میلیمتر
        ارتفاع : 1073 میلیمتر
        ارتفاع جلوی زین تا زمین : 800 میلیمتر
        فاصله محورهای دو چرخ : 1357 میلیمتر
        گنجایش مخزن سوخت : 13.5 لیتر
        وزن خالص : 140 کیلوگرم

          ویژگی های دیگر

        سال ساخت : 2020
        برند : کِی تی ام (KTM)، اتریش

کی تی ام دوک 200 -  در یک نگاه
KTM Duke200

.

.

.

.

طراحی و ارگونومی

موتور کی تی ام دوک 200  با نام جهانی KTM DUKE 200 وامدار همان اصالت طراحی موتور DUKE 125 است اما برای مدل 2017 – 2018 تغییراتی را نیز به خود دیده است. در نگاه اول، جمع و جور بودن طرز قرارگیری بدن سرنشین در KTM DUKE 200 موجب شده این محصول هم برای موتور سواری‌های تفریحی و روزمرۀ شهری مناسب باشد و هم برای گذر از پیچ‌های تند و مسابقات حرفه‌ای. میان بدن سرنشین و بدنه موتورسیکلت سطح تماس زیادی برقرار است و همین باعث می‌شود که مهار موتورسیکلت و بازخوردی که سرنشین از آن می گیرد، بی کم و کاست و بهینه باشد. 

.

.

.
لذت فرمان‌پذیری موتور

این موتورسیکلت نیکد جذاب با وزن خشکی در مرز 130 کیلوگرم، لذت شتاب گیری عالی و موتور سواری پرسرعت را به شما می‌چشاند. این موتورسیکلت با یک شاسی فوق العاده با کیفیت با ساختار مشبک و بسیار سبک که طراحی شناخته شده و جاافتاده KTM است، به ظرافت یک اسکیت‌بورد پیچ و ‌خم های خیابان و جاده را پشت سر می‌گذارد. مهندسان اتریشی در طراحی این موتور، وزن قطعات را به مرکز ثقل موتورسیکلت نزدیک کرده‌اند تا فرمان‌پذیری و دقت سواری به حداکثر برسد. 

.

.

.
انجین قدرتی 


سبک طراحی انجین کی تی ام اتریش برای محصولات نیکد سبک، استفاده از تک سیلندر قدرتی است. انجین به‌روز و پیشرفته موتور،آب خنک، تک-سیلندر، چهار سوپاپ، و دارای میل‌بادامک‌های دوتایی بالاسری و پاشش سوخت الکترونیک، با حجم دقیق 200 سی سی به راحتی به مرز 25 اسب بخار نزدیک می شود. همچنین با برخورداری از شفت تعادل، لرزه‌های موتورسیکلت نیز حتی در دور موتورهای پایین به حداقل می‌رسد.

.

.


سرسیلندر

.
درمدل کی تی ام DUKE 200 نیز درست مثل سوپربایک RC8 R، حرکت چهار سوپاپ سرسیلندر توسط میل‌بادامک‌های دوتایی بالاسری و پیروبادامک‌ها تامین می‌شود. این طراحی نه فقط اطمینان فوق العاده ای به سرنشین موتور می دهد بلکه به خاطر استفاده از روکش کربنی بسیار سخت و با ‌اصطکاک پایین پیروبادامک‌ها، توان خروجی بیشتری برای موتورسیکلت ایجاد می کند. 
.

.

.

پاشش سوخت

طراحی پیچیده و ظریف انجین، سیستم الکترونیکی بروز انژکتور و سیستم انتقال 6 سرعته با نسبت دنده نزدیک به هم موتورسیکلت، همگی در کنار یکدیگر عملکرد چشمگیری به موتور Duke 200 بخشیده‌اند، ضمن آنکه مصرف سوخت موتور را نیز فوق العاده پایین آورده‌اند. علاوه بر این، به خاطر وجود یک مبدل کاتالیزوری بهینه‌تر میزان آلاینده‌های خروجی انجین نیز به حداقل رسیده است. نسل جدید سری دوک، جزو اولین محصولات بازار بوده که در صف استاندارد یورو 4 قرار گرفته است. 
مانند تمامی محصولات کی تی ام، مغز متفکر موتورسیکلت یعنی ECU ساخت BOSCH بی نقص ترین فرامین را چه برای کارکرد انژکتورها و یا دقت سنسورها به جای درست خود مخابره می کند. 

.

.

.

صاحب سبک در اگزوز و سایلنسر


.
سایلنسر بسیار فشرده سه-محفظه‌ای کی تی ام DUKE 200 در نزدیکی مرکز ثقل موتورسیکلت جای داده شده است و این به تمرکز جرم موتورسیکلتی در کلاس 200 سی سی کمک کرده و فرمان‌پذیری آن را بهبود می‌بخشد. این سبک طراحی سیستم اگزوز موتورسیکلت در کمتر موتورسیکلتی در بازار رقابتی نیکدهای سبک به چشم می خورد. همانطور که از محصولی با استانداردها و طراحی خالص اروپایی انتظار می رود، میزان انتشار آلاینده‌ها در کی تی ام 200 Duke مثال‌زدنی است که این نتیجه وجود مبدل کاتالیزوری بهینه‌تر می‌باشد. 

.

.

.

باک بنزین


.

باک بنزین ۱۱ لیتری شکیل کی تی ام دوک 200 با زانوان سرنشین موتور به نحو عالی چفت می‌شود و در سواری های طولانی، سرنشین موتور را آزار نمی دهد. این منبع سوخت، حتی در سواری‌های سخت بیش از ۳۰۰ کیلومتر پیمایش را پشتیبانی می‌کند که این البته به لطف مصرف بهینه سوخت موتورسیکلت است. پیمایش 100 کیلومتر با این محصول استخوانی در شرایط مناسب تنها به 2.5 لیتر بنزین نیاز دارد. بسیاری از محصولات بازار، از این سبک تهاجمی طراحی باک تقلید کرده اند. 

.

.

.

دوشاخ جلو تلسکوپی

در دوشاخ جلو وارونه و بسیار باکیفیت موتور 200 Duke که همانند تمامی محصولات کی تی ام، محصول برند اتریشی WP Suspension است، دارای قطر بیرونی این فورک به همان اندازه سوپر بایک RC8 R است، یعنی ۴۳ میلی‌متر؛ واضح‌تر بگوییم، قطعه‌ای دارید که واقعا برای مسابقه ساخته شده و بیشترین میزان پایداری در سواری و دقت عملکرد را تضمین می‌کند.

.

.

.
دوشاخ عقب

 

 

طراحی دوشاخ عقب سبک‌وزن و با کیفیت بالای موتورسیکلت KTM 200 Duke که اتصال پینی دارد (pin-joint) مطابق با همان اصول طراحی در موتورسیکلت 690 Duke انجام گرفته است. ماده سازنده آن که از جنس آلیاژ سبک است و اتصال مستقیم آن به شوک‌های ساخت WP، باعث برتری چشمگیر این دوشاخ عقب به لحاظ سفتی پیچشی و حفظ تعادل در چسبندگی به جاده (tracking stability) گشته است.

.

.

.
چرخ‌ها و تایرها

.

چرخ‌های ۱۷ اینچی موتور، از جنس آلیاژ سبک، علاوه بر وزن اندکشان، خوش‌ساخت و مستحکم نیز هستند. عرض تایر جلو موتور، ۱۱۰ میلی متر و تایر عقب موتور، ۱۵۰ میلی‌متر است. تایرهای موتورسیکلت در سطوح خیس و خشک چسبندگی بسیار زیادی دارند و دوامشان نیز عالی است. 

.

.

.

ترمزها

.
به همان اندازه که سریع می‌رانید، ترمزهای موتورسیکلت نیز باید قابل اطمینان‌ باشند. در چرخ جلو، این ترمز با یک کلیپر چهار پیستونه از نوع شعاعیبر روی یک دیسک ۳۰۰ میلی متری فشار می‌آورد. به این ترتیب، عملکرد ترمز ایمن، دقیق و قوی خواهد بود.

.

.

.

صفحه سنجشگرها

 

.

موتورسیکلت 200 Duke از همه ویژگی‌های متمایزکننده یک KTM حقیقی برخوردار است،‌ از قطعات با کیفیت بالای شاسی گرفته تا صفحه سنجشگرهای تمام دیجیتال چند-کارکردی که حتی از میزان مصرف سوخت و دامنه پیمایش باقیمانده نیز باخبرتان می‌کند. شاید بتوان گفت کی تی ام اولین برندی است که از سال 2011 یعنی تاریخ تولد موتور دوک 125 برای تمام محصولات بعدی خود از صفحه نمایش تمام دیجیتال با مجموعۀ گسترده ای از اطلاعات و امکانات استفاده می کرده است. 

طیف بسیار گستردۀ قطعات جانبی موتور کی تی ام با نام تجاری KTM PowerParts  این امکان را در اختیار مصرف‌کننده می گذارد که به اختیار خود تغییراتی در ظاهر موتورسیکلت اعمال کرده و آن را به سلیقه خود نزدیک‌تر کند. لوازم پوشیدنی KTM نیز با نام تجاری PowerWear در اختیار خریداران قرار می گیرد. 

>>>>> محصول مرتبط: Duke 249 ABS

>>>>> مطالب مرتبط:  تاریخچه شرکت KTM

                               مجموعه محصولات KTM عرضه شده در شرکت کویر