web site hit counter
}

History Daelim

تاریخچه شرکت DAELIM MOTOR
.

.
شرکت DAELIM MOTOR (دایلیم موتور)، از سال 1692 به طور اختصاصی به ساخت موتورسیکلت اقدام می کند. این شرکت تصمیم دارد جایگاه خود را به عنوان یکی از شرکت های کلیدی در کره جنوبی حفظ و نقش خود را در پیشبرد اقتصاد ملی ایفا نماید..

.
شرکت DAELIM MOTOR در ابتدای تأسیس خود با همکاری فنی با شرکت HONDA MOTOR ژاپن، اقدام به مونتاژ قطعات و عرضه محدود موتورسیکلت می نمود. پس از این شروع ساده و در طی این سالیانی چند، DAELIM MOTOR توانسته است به پیشرفت های بسیار قابل توجه و متوالی دست یابد و اکنون توانسته خط تولید خود را به انواع تجهیزات فنی با فناوری بالا مجهز کند و قادر است سالیانه 300 هزار دستگاه موتورسیکلت را روانه بازار نماید.محصولات DAELIM MOTOR در طیف گسترده ای از انواع مدل ها و حجم موتورها به بازار عرضه می شود و تقریباً می توان گفت این طیف محصولات پاسخگوی نیاز هر نوع مشتری در بازار با سلایق و نیازهای گوناگون است. در تولید محصولات نیز این شرکت خود را متعهد به رعایت دقیق ترین استانداردها و ویژگی های کیفی و ارائه انواع خدمات پس از فروش به صورت سریع و با رعایت احترام به مشتریان می داند.

.

.

واحد تحقیق و توسعه (R&D) شرکت DAELIM MOTOR، به روز کردن این شرکت را به آخرین فناوری های روز در سطح بزرگترین تولیدکنندگان موتورسیکلت در جهان به عنوان مهمترین هدف خود منظور داشته است. کادر فنی و تحقیقاتی این واحد موظف است جدیدترین فناوری های دنیای موتورسیکلت را با به کارگیری تجهیزات تست و طراحی پیشرفته ارائه نماید.

.

.

در عرصه رقابت هایی که در بستر قواعد جهانی سازی شکل می گیرد، تولید موتورسیکلت برای بازارهای داخلی و بین المللی به عنوان امری اجتناب ناپذیر برای این شرکت در نظر گرفته می شود.