دسته‌بندی نشده

دومین بازدید اتاق بازرگانی، اعضای انجمن صنعت موتورسیکلت و تولیدکنندگان برتر چین، به منظور سرمایه‌گذاری در صنعت موتورسیکلت از مرکز خدمات پس از فروش و نمایشگاه‌های کویرموتور

Untitled-1

اتاق بازرگانی و اعضای انجمن موتورسیکلت چین، متشکل از 24 شرکت تولید کننده برتر این کشور در قالب اتاق بازرگانی چین  جهت سرمایه‌گذاری در صنعت موتورسیکلت ایران، درتاریخ 01 شهریور 1402 از مرکز خدمات پس از فروش و نمایشگاه کویرموتور واقع در خیابان هلال احمر بازدید به عمل آوردند.

دکتر مجید رضایی ضمن تشریح اقدامات کویرموتور در بومی سازی صنعت موتورسیکلت در این شرکت از حمایت ۱۰۰ درصدی کویر موتور از قطعه‌سازان و تمایل شرکت‌های چینی به سرمایه‌گذاری در کویرموتور خبر داد.

 بازدیدی که هدفگذاری آن نیز تبادل دیدگاه‌ها و ارتقای روابط جهت افزایش ظرفیت سازی در صنعت موتورسیکلت سازی و سرمایه‌گذاری در ایران بوده است. کویرموتور به عنوان یکی از باسابقه‌دار ترین و موفق‌ترین تولید کنندگان موتورسیکلت در کشور، میزبان این شرکت‌های چینی بوده است. بازدید هیات چینی از کویرموتور و آشنایی آنها با ظرفیت‌های صنعت موتورسیکلت سازی در ایران و نیز اعلام تمایل چینی‌ها برای سرمایه‌گذاری در کویرموتور می‌تواند نقشی به سزا در همکاری دو کشور در این عرصه داشته باشد که نوید بخش آینده ای روشن‌تر در حوزه موتورسیکلت می باشد.

در این بازدید، نایب رئیس انجمن صنعت موتورسیکلت ایران و عضو هیات مدیره کویرموتور، این شرکت را  با دارا بودن، ۶ خط تولید، بزرگترین سایت تولیدی در کشور، ۲۰۰ عامل توزیع، بیشترین طیف و تنوع محصولات در کشور سکان دار و رهبر صنعت موتورسیکلت کشور عنوان کرد.

نقش کویرموتور در حوزه‌های مسئولیت اجتماعی کاملا مشهود و پر رنگ است. کویرموتور با دارا بودن ۵۲ درصد سهم بازار موتورسیکلت‌برقی همچنان دوستدار محیط زیست بوده و با واردات محصولات بیش از ۲۰ شرکت تراز اول دنیا، از انگشت پا تا مغز سر موتورسواران را حفاظت میکند. کویرموتور با اقدامات زیر بنایی و تبلیغات گسترده، موتور محرک صنعت موتورسیکلت در کشور بحساب می‌آید و جایگزینی خودرو تک سرنشین با موتورسیکلت را از اهداف ویژه خود می داند.

مشتریان قادر خواهند بود بهترین‌های دنیا را زیر یک سقف از کویرموتور تهیه نمایند. از محصولات برقی و بنزینی، دو، سه و چهارچرخ، ATV، UTV، PWC، غواص‌بر و Surfing گرفته تا نفربرهای برقی، دوچرخه و ماشین‌های شارژی کودکان. محصولات از سنین ۲ سالگی تا کهنسالی فارغ از هر جنسیتی.

IMG_7736
IMG_7609
IMG_7604
IMG_9189
2
IMG_7736
IMG_7609
IMG_7604
IMG_9189
2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *