دسته‌بندی نشده

بازدید رئیس اتاق بازرگانی، اعضای انجمن صنعت موتورسیکلت و تولید کنندگان برتر چین، به منظور سرمایه گذاری در صنعت موتورسیکلت از کویرموتور

بازدید رئیس اتاق بازرگانی، اعضای انجمن صنعت موتورسیکلت و تولید کنندگان برتر چین، به منظور سرمایه گذاری در صنعت موتورسیکلت از کویرموتور

روز گذشته (31 مرداد 1402) رئیس اتاق بازرگانی و اعضای انجمن موتورسیکلت چین، متشکل از 24 شرکت تولید کننده برتر این کشور از شرکت کویرموتور بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که در دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد، دکترمجید رضایی نایب رئیس انجمن صنعت موتورسیکلت ایران و عضو هیات‌ مدیره شرکت کویرموتور با اشاره به تولید موتورسیکلت در ایران تاکید کرد: تعداد تولید موتورسیکلت در10 سال اخیر 3 میلیون و 700 هزار دستگاه و دارای فراز و نشیب‌های فراوانی بوده است اما خوشبختانه در 4 سال گذشته تولید موتورسیکلت در ایران سیر صعودی به خود گرفته و پیش‌بینی می‌شود تعداد تولید موتورسیکلت در سال 1402 به 650 هزار دستگاه افزایش یابد. که میزان 20 درصد از سهم این بازار مختص به شرکت کویرموتور می باشد.

نایب رئیس انجمن صنعت موتورسیکلت ایران و عضو هیات مدیره کویرموتور در جریان معرفی این شرکت میزان اشتغال‌زایی در صنعت موتورسیکلت را 16 هزار نفر به صورت مستقیم و 50 هزار نفر به صورت غیرمستقیم اعلام کرد و بیان کردند: در شرایط اقتصادی فعلی و در دوره‌ای که کشور سخت‌ترین تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی را تحمل می‌کند، کویرموتور به تنهایی تواسته است سهم بسازی در اشتغال در این صنعت داشته باشد به طوری که  تعداد شاغلین کویرموتور به 2400 نفر افزایش یافته است.

کویرموتور با افزایش چشمگیر فروش توانسته جایگاه ویژه‌ای را در ایران بدست آورد به طوری که تعداد نمایشگاه‌های کویرموتور به 152 نمایشگاه در سراسر کشور افزایش یافته و توانسته است کل استان‌های ایران را پوشش دهد.

 در ادامه بازدید از دفتر خدمات پس از فروش، دکتر مجید رضایی با اشاره به رتبه اول خدمات پس از فروش شرکت کویرموتور در هفت سال پیاپی و ایجاد 140 تعمیرگاه  اذعان داشتند که کویرموتور توانسته است با ارائه خدمات مطلوب به مشتریان برای سال هشتم نیز به رتبه اول خدمات پس از فروش از سوی وزارت صمت دست یابد.

این گروه از میهمانان همچنین از نمایشگاه‌ها و تعمیرگاه‌ مرکزی این شرکت نیز بازدید کردند.

11-1
11-1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *