دسته‌بندی نشده

اعطای ﺭﺗﺒﻪ نخست ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ به شرکت کویرموتور برای هشتمین سال پیاپی از طرف وزارت صمت

ISQL-1401

ارزیابی شركت‌های عرضه‌كننده موتورسیكلت ازسال ۱۳۹۰ بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف‌كنندگان خودرو و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف كنندگان خودرو و بنا به درخواست شركت‌های وارد كننده موتورسیكلت یا شركت‌هایی كه خواستار تمدید مجوز فعالیت نمایندگی شركت‌های طرف قرارداد خود بودند انجام می‌گرفت ولیكن به جهت عدم وجود دستورالعمل مدون این شركت‌ها ارزیابی ادواری نشده و همچنین رتبه بندی نمی شدند.

بر همین اساس موضوع خدمات پس از فروش در صنعت موتورسیكلت بیش از پیش مورد توجه مسئولین قرار گرفت و در همین راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت با همكاری شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، شركت‌های عرضه‌كننده موتورسیكلت و سایر صاحب‌نظران این صنعت در سال ۱۳۹۳ اقدام به تدوین الزامات خدمات پس از فروش نمود و شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران از سال ۱۳۹۴ ماموریت یافت تا نسبت به بررسی شرایط خدمات پس از فروش شركت‌های عرضه كننده موتورسیكلت در مقایسه با الزامات مذكور اقدام نمایند.

شرکت‌ کویرموتور ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۴۰1 بر اساس گزارش نتایج ارزیابی خدمات پس از فروش شرکت‌های عرضه‌کننده موتورسیکلت برای هشتمین سال پیاپی مقام نخست را کسب نمود. بر اساس دستورالعمل ارزیابی، شرایط و ضوابط ﺧﺪﻣﺎﺕ پس از فروش صنعت موتورسیکلت، از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) که بر اساس “ﻗﺎﻧﻮن ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﺣﻘﻮق ﻣﺼﺮف‌ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﺼﻮب ﻣﺠﻠﺲ ﺷﻮرای اﺳﻼﻣﯽ” و “آﯾﯿﻦ‌ﻧﺎﻣﻪ اﺟﺮاﯾﯽ ﻗﺎﻧﻮن ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﺣﻘﻮق ﻣﺼﺮف‌ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﺼﻮب ﻫﯿﺎت وزﯾﺮان” صورت گرفته است، اﻣﺘﯿﺎز ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺷﺮﮐﺖ‌ﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۴۰1 منتشر شد.

شرکت کویرموتور مقام اول در خدمات پس از فروش را احراز و از ﺣﯿﺚ اﻧﻄﺒﺎق ﺑﺎ اﻟﺰاﻣﺎت آیین‌ﻧﺎﻣﻪ اﺟﺮایی ﻗﺎﻧﻮن ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﺣﻘﻮق ﻣﺼﺮف‌ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن نمره عالی را دریافت کردند.

امتیاز بالای کویرموتور با وجود تعدد ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﮔﯽ‌ﻫﺎ و نیز تنوع بالای محصولات و همچنین در ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺷﺎﺧﺺ ﺭﺿﺎﻳﺘﻤﻨﺪی ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ از میان 43 شرکت -مورد ارزیابی ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۴۰1- یکی از افتخارات مهم شرکت کویرموتور در سال گذشته است. کسب این افتخار برای هشتمین سال پیاپی نشان از استقرار کامل و استمرار سیستم مدیریت کیفیت در کلیه دپارتمان‌های مختلف شرکت کویرموتور (تولید، فروش، خدمات پس از فروش و …) است.

نتایج آخرین ارزیابی به عمل آمده در سال 1401 به شرح زیر می‌باشد:

رتبه اول در ارزیابی تعمیرگاه‌های مجاز(با امتیاز 105.7)

رتبه اول در خدمات پس از فروش(با امتیاز 88.2)

شرکت کویرموتور در سال‌های (۹۴، ۹۵، ۹۶، ۹۷، ۹۸ ،۹۹ و1400) نیز به مقام نخست، دست یافته و از این حیث رکورد دار خدمات پس از فروش در صنعت موتورسیکلت ایران است.

نمودار گزارش ISQI 1401

نمودار گزارش ISQI 1401

نمودار گزارش ISQI 1401

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *