اخبار

برگزاری مراسم روز جهانی بدون خودرو با حضور کویرموتور در بیمارستان شریعتی تهران

مراسم روز جهانی بدون خودرو

به گزارش روابط عمومی کویرموتور، مراسم روز جهانی بدون خودرو با حضور مسئولان، کارشناسان محیط زیست، شهرداری تهران، شرکت کویر موتور و مسئولین بیمارستان در روز سه شنبه 29 شهریور 1401 در مجموعه‌ی فضای سبز بیمارستان شریعتی برگزار شد.  

 دکتر حسن برکتی، مدیر بیمارستان شریعتی در این مراسم، کاهش استفاده از خودرو ها را در هوای سالم و کاهش استرس افراد موثر دانست و ابراز امیدواری کرد با برگزاری برنامه هایی از این دست، بتوان این نگرش را به جامعه توسعه داد.

مهندس روشنی، رئیس اداره محیط زیست تهران نیز در جمع شرکت کنندگان در این مراسم ابراز امیدواری کرد که : دیگر بیمارستان ها نیز با استفاده و الگو گیری از اقدامات بیمارستان شریعتی ،بتوانیم بر چالش های زیست محیطی این شهر غلبه کنیم.

مهین سعیدی، مدیر پرستاری بیمارستان شریعتی آموزش های زیست محیطی و آموزش احترام به محیط زیست ازدوران کودکی را در فرهنگ سازی موثر دانست

در این برنامه همچنین مهندس آدینه وند معاون اجتماعی شهرداری ناحیه چهار منطقه 6 تهران ، با قدر دانی از مسئولان بیمارستان شریعتی در برگزاری این مراسم گفت: فرهنگ سازی و برنامه هایی از این دست را در کاهش استفاده از خودور های شخصی و کاهش آلودگی هوا موثر دانست.

روز جهانی بدون خودرو 22 سپتامبر مطابق با 31 شهریورماه هر سال در سراسر جهان برگزار می گردد.

 برپایی نمایشگاهی از آثار نقاشی فرزندان کارکنان با موضوع زیست محیطی و روز بدون خودرو، دوچرخه سواری نمادین در محوطه و برپایی نمایشگاهی از محصولات هیبریدی شرکت کویر موتور از برنامه های این روز بود.

 در پایان این مراسم، جوایزی به بهترین آثار نقاشی تعلق گرفت و شرکت کنندگان دفتر یادبود این مراسم را یادداشت و امضا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *