اخبار

KTM Super Duke R 1290

 

..

.
محصول خارق العادۀ KTM با نام  Super Duke R 1290 برای اولین با در نمایشگاه EICMA 2012 میلان رونمایی شد و سر و صدای زیادی به راه انداخت. .

.
اکنون قدرتمندترین محصول دو چرخ کی تی ام، در خط محصولات 2014 این کمپانی قرار گرفته تا این شرکت اتریشی سالی رویایی با محصولاتی جذابتر از همیشه پیش رو داشته باشد. .

.
پس از استقبال جهانی از سری دوک (DUKE)، محصول بسیار خاص Super Duke R 1290 با رادیکال ترین ویژگی ها در طراحی، قدرت و عملکرد عرضه شده و یک شاهکار مهندسی دیگر را به نمایش می گذارد. به همین جهت نام مستعار Beast به معنای وحشی برای این موجود رام نشدنی انتخاب شده است. .

.
انجین سوپر دوک 1290 بر مبنای همان انجین فوق العاده قدرتمند LC8 که در 1190 RC8 R استفاده می شود ساخته شده که حجم و قدرت آن با افزایش مواجه شده تا توان فوق العادۀ 180 اسب بخار را در آن شاهد باشیم. این انجین از نوع 75° V2 با مدیریت الکترونیک و عملکرد ride-by-wire ، ویژگی هایی نفسگیر در اختیار سوپر دوک 1290 قرار می هد. .

.

سیستم ABS پیشرفتۀ چند حالته با فناوری ride-mode و کنترل کشش با حسگر زاویۀ تمایل موتورسیکلت به طرفین، از امکانات دیگر این دوک است..

.
فریم شبکه ای بسیار سبک از آلیاژ کروم – مولیبدنوم ساخته شده و ساب فریم عقب با طراحی هندسی بی نقص ارائه شده است. بدین ترتیب، وزن موتورسیکلت به 190 کیلوگرم نیز نمی رسد. این وزن عالی در کنار قدرت حیرت انگیز انجین، شتاب 0 تا 200 کیلومتر موتورسیکلت را به 7.2 ثانیه می رساند. ..

.

وبسایت معرفی: www.1290superduker.com.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.مشاهدۀ ویدئو در آپارات:.

.

.

.

 

12/3/2013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *