اخبار

گزارش افتتاح سومین نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویر موتور

گزارش افتتاح سومین نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویر موتور
    شرکت یکتاز سیکلت کویر در آستانۀ آغاز سال 1394 و به دنبال استقبال علاقمندان صنعت موتورسیکلت از محصولات خود و در راستای چشم انداز سازمانی خود: “تغییر در نگرش جامعه به موتورسیکلت” و به منظور تحقق اهداف خود در کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، اقدام به تاسیس سومین نمایشگاه و فروشگاه دائمی خود (دومین نمایشگاه و فروشگاه دائمی در تهران) در خیابان هلال احمر نمود.
دومین نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویر در تهران که در تاریخ 14 اسفند 1393 به روی علاقمندان گشایش یافت، با استقبال علاقمندان، خریداران و فعالان صنعت موتورسیکلت قرار گرفت.
این نمایشگاه، علاوه بر عرضه و فروش انواع مختلف موتورسیکلت از معتبرترین تولیدکنندگان اروپایی و آسیایی و طیف کامل انواع قطعات، پوشاک، لوازم جانبی و تجهیزات وابسته، شاهد ورود کویر موتور به صنعت دوچرخه بود. این شرکت، با اخذ نمایندگی برندهای معتبر در صنعت دوچرخه همچون LAMBORGHINI ،JEEP ،FERRARI، و KAWASAKI، و در دسته بندی های گوناگون و برای سنین مختلف می کوشد نقشی مؤثر در این صنعت ایفا نماید.افتتاح دومین نمایشگاه و فروشگاه کویر در تهران همچنین در راستای توسعۀ شبکۀ خدمات پس از فروش و خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مشتریان و خریداران صورت می گیرد.نشانی: تهران، بزرگراه نواب صفوی، خیابان هلال احمر، چهارراه عباسی، نبش ابراهیمی، پلاک 452
KAVIR

 

1393/12/17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *