اخبار

پانزدهمین سال همکاری مشترک KTM و MOTOREX

KTM & MOTOREX

شرکت موتورسیکلت سازی KTM اتریش به عنوان پیشروترین و پرافتخارترین شرکت جهان در عرصه موتورسیکلت های آفرود که در زمینه موتورسیکلت های حرفه ای ریس و خیابانی تیز فعالیت می کند با بیش از 240 عنوان قهرمانی جهان و دارندۀ بیشترین عناوین قهرمانی در مسابقات داکار شاهد پانزدهمین سال همکاری مشترک با شرکت MOTOREX سوئیس است.

شرکت MOTOREX به عنوان بزرگترین شرکت سیالات شیمیایی سوئیس، حرفه ای ترین سیالات شیمیایی از جمله روغن انجین، روغن فورک، انواع روغن های قطعات، انواع اسپری های پاک کننده، روان کننده و تعمیراتی و سایر سیالات محصولات مختلف وسایل نقلیه به ویژه موتورسیکلت را با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی، علمی و زیست محیطی تولید می کند.

همکاری چند ساله این دو شرکت معتبر اروپایی به گونه ای است که KTM تمامی سیالات شیمیایی مراقبتی و تعمیراتی خود را با برند MOTOREX به استفاده کنندگان و تعمیرکاران پیشنهاد می دهد تا محصولات این شرکت، بیشترین کارایی و کمترین نیاز تعمیراتی را از خود نشان دهند.

این همکاری همچنین شامل واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) برای دو شرکت نیز می شود به گونه ای که KTM بخش زیادی از موفقیت های چشمگیر خود را وابسته به همکار سوئیسی خود می داند.

شرکت یکتاز سیکلت کویر به عنوان نمایندۀ رسمی و انحصاری شرکت های KTM و MOTOREX در ایران افتخار دارد انواع مختلف موتورسیکلت های تفریحی و حرفه ای و همچنین با کیفیت ترین سیالات شیمیایی را از این دو برند معتبر بین المللی در اختیار علاقمندان عرصۀ موتورسیکلت قرار دهد. 

 

1395/01/22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *