اخبار

نمایشگاه مقدس اردبیلی، نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور

نمایشگاه مقدس اردبیلی، نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور

نمایشگاه و فروشگاه مقدس اردبیلی، با مدیریت اژدر فرجی، در جهت گسترش اهداف ذيل در خدمت مشتریان گرامی است.

  • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود) و ٢٤ ماه
  • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
  • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

در راستای چشم انداز سازمانی كوير “تغيير نگرش جامعه به استفاده از موتورسيكلت”،  تيم كوير موتور همواره كوشيده است تا به هر نياز مشتری اعم از دو، سه و چهارچرخ، محصولات خيابانی، آفرود و دريايی، محصولات برقی، بنزينی و دوچرخه و محصولات مناسب با سنين مختلف جامعه پاسخ مثبت بدهد تا بدین وسیله با تشويق و ترويج استفاده از موتورسيكلت بجای خودروی تك و دو سرنشين، هم نقش خود را در كاهش آلايندگی، مصرف سوخت، ترافيك و معضلات فضای پارك خودرو در شهرهای بزرگ، ايفا نمايد و هم اینکه شاهد تغيير در فرهنگ استفاده از موتورسيكلت باشد.

نکته: با جايگزيني ١٠٠ هزار دستگاه خودرو تك و دو سرنشين با موتورسيكلت، ساليانه ١٢٥ ميليون ليتر صرفه‌جويی سوخت در كشور صورت می‌پذيرد.

كويرموتور در راستای مسووليت اجتماعي خود، صرفا به توليد و فروش محصولات موتوري اكتفا نكرده و محافظت از انگشت پا تا سرِ راكبِ محصولات را وظيفه ذاتی خود می‌داند و در این راستا اقدام به واردات و عرضه محصولات ايمنی موتورسواری اعم از كلاه ايمنی، كفشهای مخصوص موتورسواری، دستكش و لباس مخصوص با انواع ضربه‌گيرها نموده است.

همچنين برای مراقبت از محصولات و حفظ كيفيت آنها، انواع روغن موتور، شوينده‌ها، چرب‌كننده‌ها، فيلترهای روغن و هوا و… با بالاترين سطح استاندارد و كيفيت جهانی و منطبق با نوع انجين محصولات ارائه گرديده است.

نشانی نمایشگاه: مقدس اردبیلی، بین کیهان و پسیان، پ48   تلفن: 22041762

کویرموتور 96/8/11 1398/08/08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *