اخبار

ششمین قهرمانی KTM در MX2

جفری هرلینگز (Jeffrey Herlings) نوجوان 18 سالۀ هلندی از تیم پر افتخار KTM Red Bull Factory Racing عنوان قهرمانی جهان در مسابقات حرفه ای MX2 Grand Prix را در سال 2013 از آن خود کرد..

.

مسابقات   MX2 Grand Prix World Championship در سال 2013 در شهر لوکت جمهوری چک در اوایل ماه آگوست برگزار شد و بار دیگر شاهد موفقیت های چشمگیر KTM بود.

هرلینگز که برای دومین بار عنوان قهرمانی جهان را کسب می کند و سی عنوان قهرمانی Grand Prix را در کارنامه دارد، درخششی خیره کننده در این سری از مسابقات از خود نشان داد و استعداد غیرقابل انکار خود را در مهار موتورسیکلت KTM SX-250 در مسیرهای بسیار سخت و صعب العبور به رخ حریفان کشید. شاید بی دلیل نیست که Pit Beirer رئیس کمپانی کی تی ام، از او با عنوان با استعدادترین چهرۀ مسابقات MX در کل اروپا یاد می کند.

با توانایی های چشمگیر هرلینگز و هم تیمی های او، کی تی ام با اقتدار یک سر و گردن بالاتر از سوزوکی، کاوازاکی و یاماها ایستاد و ششمین قهرمانی جهان خود را به صورت پیاپی در کلاس MX2 جشن گرفت و تیم KTM Red Bull Factory Racing نیز عناوین قهرمانی جهان خود را به عدد حیرت انگیز 229 رساند.

 

9/26/2013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *