اخبار

رقابت هایISDE 2017 موتورکس

رقابت هایISDE 2017موتورکس:حمایت از موتور سواران آماتور

این دومین سالی است که به دفعات، خیلی زود شاهد این هستیم که موتورکس نه تنها به عنوان حامی مالی 6 روزه Enduro در Brive فرانسه شده بلکه هم حامی جایزه شرکت کنندگان تیم باشگاهی و هم  حامی جایزه بزرگ گنجانده شده در برنامه مسابقات موتورکس خود ش هم هست.

پس از اغاز به کار در ناوارای اسپانیا، رقابت های موتورکس برگشت موفقیت امیزی در سال قهرمانی سازندگان روغن سوییس داشت.

موتورکس هم حامی شرکت کنندگان جایزه تیم باشگاهی و هم حامی جایزه بزرگ و بیمه گر روغن های موتورکس  بود وبرای رفع نیاز های خودش برای  رقابت ISDE به محصول اهمیت می داد. شرکت کنندگان موتور سوار در رقابت های موتورکس در رده بالای ISDE رسمی قرار گرفتند، رده ای که به انها شانس این می داد که نه تنها جایزه بزرگ و مدال ها را ببرند بلکه در مقابل انعام هم بگیرند. این رقابت برای صدها موتور سوار اماتور که وقت و پول خود را صرف شرکت در این رقابت ها کرده اند حمایت و تکیه گاه خوش ایندی است. در رده جایزه بزرگ تیم های باشگاهی، تیم برنده حتی توانست بلیت محصولات موتورکس را به ارزش 2000 یورو تصاحب کند. در این شکل از مسابقات رقابت جایزه بزرگ باشگاهی  موتورکس، با 28 تیم شرکت کننده، تیم ایتالیایی MOTO CLUB PAVIA برنده شد.

تیم ارشد پاویا از ایتالیا قهرمان شد و تیم جوانتر پاویا مقام سوم را بدست اورد. انها به بالکن جایگاه ویژه گروه “KBS UAMK TEAM UNHOST” جمهوری چک پیوستند.

 

1396/06/20
تصویر خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *