اخبار

دیدار ریاست محترم جمهور با صنعتگران و فعالان اقتصادی در روز ملی اصناف و حضور کویر موتور در این دیدار

دیدار ریاست محترم جمهور با صنعتگران و فعالان اقتصادی

دیدار ریاست محترم جمهور با صنعتگران و فعالان اقتصادی در روز ملی اصناف و حضور کویر موتور در این دیدار

در حاشیه دیدار ریاست محترم جمهوری با فعالان اقتصادی، مدیرعامل شرکت کویرموتور در خصوص زمان افتتاح کارخانه جات این شرکت با جناب مهندس نعمت زاده، وزیرمحترم صنعت، معدن و تجارت گفتگو نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی پنجشنبه مورخ یکم تیر ماه در ضیافت افطار با فعالان اقتصادی که در روز ملی اصناف فرمودند: اگر نهایت امر را مردم بدانیم، آن وقت تولید، توزیع و تجارت ما و تلاش اصناف ما، در نهایت همه خدمت به مردم معنا می شود و اگر این وضع ایجاد شد، درست است. درست است که تجارت یعنی کسب سود و باید سود باشد تا حرکتی ایجاد شود، اما اصل و نهایت این فعالیت، باید خدمت به مردم باشد.

دکتر روحانی اضافه کرد: اگر چه مصرف بی قاعده مذموم است، اما اصل مصرف چیز منفی نیست. مصرف متعادل و معقول اساس اقتصاد است. اگر مصرف نباشد، چرخ فرآیند تجارت، یعنی تولید و توزیع به حرکت در نمی آید. همه اینها پایه حرکت اقتصادی در جامعه است.

همچنین رئیس جمهور در ادامه صحبت های خود به تقویت کردن بخش خصوصی با ارائه کمک ها و تسهیلات ویژه به این بخش اشاره کردند. ایشان فرمودند: باید اقتصاد به بخش خصوصی واگذار شود و ما باید همه دست به دست هم بدهیم و یک امنیت واقعی را برای فعالیت های بخش خصوصی ایجاد کنیم.

.

.

.

 

1396/04/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *