اخبار

خدمات پس از فروش شرکت کویر موتور گسترده تر می شود

افتتاح مرکز جدید خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش شرکت کویر موتور گسترده تر می شود

طبق اعلام روابط عمومی شرکت کویر موتور، این شرکت در حال حاضر یک مجتمع مگا سرویس در بخش ارائه خدمات پس از فروش جهت ارائه خدمات بهتر برای مشتریان خود در دست اقدام دارد.

روابط عمومی شرکت کویر اعلام نمود: در سال 95 با توجه به حضور برندهای معتبر بین المللی با نمایندگی شرکت کویرموتور در ایران، این گروه صنعتی تصمیم دارد یک مجتمع فنی و تخصصی در بخش تعمیرات و خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود تأسیس نماید.

مدیرعامل شرکت کویر موتور افزود: این مجتمع خدماتی در راستای خدمت رسانی به تمامی مشتریانی است که از محصولات شرکت کویر موتور استفاده می کنند. وی افزود تمام مشتریانی که در پایتخت و یا در سایر استان ها می باشند می توانند از خدمات این مرکز استفاده نمایند.

رحیم خدا پسند در ادامه گفت: وجود این مجتمع مرکزی می تواند در ارائه بهتر خدمات پس از فروش، ارائه قطعات و لوازم یدکی، ارائه تعمیرات تخصصی در بخش های مختلف موتورسیکلت و نیز ارائه محصولات برند و بین المللی، کمک فراوانی را به خدمات رسانی با رویکرد مشتری مداری، ارائه نماید.

همچنین دکتر مجید رضایی عضو هیئت مدیره شرکت کویر موتور نیز اعلام داشت: وجود مجتمع های مگا سرویس در بخش صنعت موتورسیکلت تا به امروز جای خالی خود را بسیار نشان داده است و وجود این مجتمع، اتفاق نوینی در بخش صنعت موتورسیلکت می باشد. ایشان خاطر نشان کردند، شرکت کویر موتور نسبت به ارائه خدمات تخصصی بسیار متعهد می باشد زیرا در بخش محصولات برند و بین الملل، شرکت کویر تنها شرکتی است که دارای فناوری و تجهیزات و نیروی انسانی آموزش دیده در این بخش می باشد.

ایشان خاطر نشان کردند: شرکت کویر موتور با بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوری و نیز آموزش نیروهای فنی و مهندسی خود در خارج از مزرهای کشور، فضایی را برای ورود و حضور تکنولوژی و محصولات نوین در بخش صنعت موتورسیکلت در ایران فراهم آورده است.

در پایان داریوش گودرزی مدیر خدمات پس از فروش شرکت کویر موتور اعلام نمود: برنامه ریزی های مناسبی در بخش ارائه خدمات به تمامی مشتریان شرکت کویر موتور ایجاد گردیده است که بر اساس زمان بندی های از پیش تعیین شده بخش های مختلف این مجتمع فنی مهندسی، به زودی آماده ارائه خدمات مناسب به مشتریان می باشد.

ایشان همچنین اعلام نمودند که به دلیل جابجایی بخش های مختلف خدماتی در این مجتمع، موارد مربوط به ارائه خدمات و ارائه قطعه با سرعت کمتری انجام می گردد. ایشان همچنین این نوید را به تمامی مشتریان شرکت کویرموتور دادند که پس از استقرار واحد های مختلف، امر خدمات رسانی و خدمات پس از فروش با قدرت بیشتری از گذشته دنبال می شود و امیدواریم که در راستای اصل مشتری مداری خدمات مناسبی را به تمامی مخاطبین شرکت کویر ارائه نماییم و لذا از تمامی مشتریان محترم شرکت کویر درخواست صبر و شکیبایی بیشتر در بخش خدمات پس از فروش را داشته و امیدواریم تمامی موارد تا افتتاح کامل این مرکز خدماتی به طور کامل مرتفع گردد.

آدرس خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی کویر موتور:

تهران – بزرگراه نواب صفوی، خیابان هلال احمر، جنب آتش نشانی، پلاک 317  تلفن 7-55423401

 

1395/07/27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *