اخبار

گزارش مستقیم از نمایشگاه EICMA 2019 ایتالیا

گزارش مستقیم از نمایشگاه EICMA 2019 ایتالیا

دکتر مجید رضایی: سال 2018 ایکما دارای 6 سالن بود و امسال یک سالن دیگر نیز اضافه شده بود که این موضوع نشان‌دهنده استقبال بیشتر تولیدکنندگان موتورسیکلت جهان از این فرصت و رویداد بین‌المللی است.

.

مدیریت شرکت یکتاز سیکلت کویر در گفتگو با خبرنگار موتورسیکلت نیوز عنوان کرد: امسال در این نمایشگاه تعدادی از تولیدکنندگان چینی بسیار پرانگیزه شرکت کرده بودند و محصولات متنوع و مخصوصا موتورسیکلت‌های برقی جدیدی را به نمایش گذاشته بودند.

رضایی گفت: ایکما رویدادی است که شرکت‌های بزرگ تولیدکننده موتورسیکلت جهان در آن حضور پیدا می‌کنند تا  به‌روزترین محصولات و یا حتی محصولات آینده خود را به نمایش بگذارند.

.

.

وی اظهار کرد: از شرکت‌هایی که در نمایشگاه ۲۰۱۹ ایتالیا خیلی خوش درخشیدند و محصولات جدیدی را تولید کرده بودند، می‌توان به هوسکوآرنا اتریش که امسال ۶ محصول جدید رونمایی کرد اشاره کرد. قابل ذکر است که این تعداد محصول جدید برای یک شرکت یک شاهکار در صنعت موتورسیکلت محسوب می‌شود. همچنین کی‌تی‌ام اتریش، بنلی ایتالیا و  ام‌وی‌آگوستا از جمله شرکت‌هایی بودند که محصولات جدید و زیبایی را رونمایی کردند. البته شرکت‌های جدید و کوچک اروپایی نیز در این نمایشگاه شرکت کرده بودند که برای اولین بار بود آنها را می‌دیدیم این شرکت‌ها نیز محصولات برقی و بنزینی به نمایش گذاشته بودند.

مدیریت کویر تاکید کرد: این نمایشگاه نشان داد که صنعت موتورسیکلت روز‌به‌روز در حال تبدیل شدن به یک صنعت پیچیده‌تر است و جزو تکنولوژی‌های برتر به حساب می‌آید که هر روز در حال پیشرفت بیشتر است.

.

.

رضایی عنوان کرد: ایکما ۲۰۱۹ نشان داد که تولیدکنندگان در سطح جهان در خصوص موتورسیکلت در حال سرمایه‌گذاری هستند و این موضوع نشان‌دهنده این است که صنعت موتورسیکلت در اروپا و خارج از ایران صنعتی ماندگار است و صنعتی نیست که در آینده حضور و فعالیتش کمرنگ شود بلکه هر چه که جلوتر می‌رود پررنگ‌تر نیز می‌شود.

وی گفت: حضور شرکت‌های تولیدکننده موتورسیکلت در نمایشگاه حکایت از اهمیت موتورسیکلت در کشورهای خارجی دارد. زیرا، آن‌ها به خوبی نقش مثبت موتورسیکلت در چرخه حمل و نقل کلان شهرها، در پایین آوردن ترافیک و کم کردن مصرف سوخت و آلایندگی را دریافته‌اند.

.

مدیریت کویر در نهایت گفت: بیشتر محصولات جدید عرضه شده توسط تولیدکنندگان موتورسیکلت جهان، بالاتر از ۲۵۰ سی‌سی بود که قابل استفاده برای تردد شهری در ایران نیست.

پایان پیام/محمدعلی نژادیان

1398/08/21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *