اخبار

تجلیل از قهرمانان تیم موتورسواری باشگاه کویرموتور

تجلیل از قهرمانان تیم موتورسواری باشگاه کویرموتور

روز دوشنبه بیستم مردادماه جاری، طی مراسمی از قهرمانان تیم موتورسواری باشگاه فرهنگی – ورزشی کویرموتور تجلیل و قدردانی شد. سال گذشته تیم موتورسواری کویر در بخش آقایان و بانوان در مسابقات مختلف کشوری و رویدادهای چندجانبه، مقام‌های متعددی را کسب نمود. این تیم با پشتوانه افراد مجرب فنی و مربیان خود و همچنین علاقه‌مندی به ورزش مهیج موتورسواری بخصوص در موتوکراس در هر سه راند کشوری به نتایج عالی دست یافت.

تجلیل از قهرمانان باشگاه کویر، با حضور رحیم خداپسند (مدیر عامل شرکت) دکتر مجید رضایی (معاونت استراتژی) ، مدیرعامل باشگاه (جعفر خیمه‌کبود) ، سرپرست تیم (رضا فراهانی)، ورزشکاران و اعضای فنی تیم برگزار شد. در این مراسم گزارش عملکرد یکساله باشگاه که روند موفقت‌آمیز و برنامه‌ریزی مناسب در این باشگاه را نشان می‌داد، توسط مدیرعامل باشگاه به شرکت کویرموتور ارائه شد.

لازم به ذکر است که در این مراسم تنها افراد تیم موتورسواری و مدیریت باشگاه و شرکت کویر بصورت محدود و با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی )مربوط به بیماری شایع کوید19) حضور داشتند و جنبه عمومی نداشت.

با اینکه بنا به ذات موتورسواری و رعایت فاصله فیزیکی، این ورزش از جمله کم‌خطرترین ورزش‌ها در مورد بیماری‌های واگیر محسوب می‌شود، امیدواریم امسال با سلامت جامعه و رفع کامل موانع مربوط به ویروس کرونا، شاهد مسابقات بیشتر و حضور تماشاگران در پیست‌های موتوکراس و ریس باشیم.

اعضای تیم کویر؛ امیر بیدی، ابولفضل بیدی، پیمان محمد علیزاده، حسین فراهانی، محسن شاملو، امیر حسین منصوری، حامد فراهانی، علیرضا فراهانی، هانیه آریا منش، رسول محمد علیزاده، جواد بیدی، رسول نجفی، حمید مهین خاکی، جواد زنجانیان، تالین وارتومیان، سمانه حمیدی، هستی رضایی، مریم قلیچ، مرضیه رحمتی، شهناز میرحیدری، علی کارخانه، رضا زینت بخش، رضا فراهانی

.

.

.

.

.

 

1399/05/14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *