اخبار

اولین قهرمانی برد بیندر در موتو جی‌پی با کی‌تی‌ام رقم خورد

برد بیندر مزد سال‌ها تلاش خود را در مسابقات اخیر در چک گرفت و قهرمانی را از آن خود کرد. برد بیندر موتورسوار اهل آفریقای جنوبی در نوامبر 2019 به تیم کی تی ام در کلاس  موتو جی‌پی  برای فصل 2020 پیوست و جانشین یوهان زارکو شد.

برد بیندر اگر چه در ردبول تازه وارد حساب می‌شود، اما سابقه درخشانی در موتو3 و موتو2 دارد.

اولین مقام‌ها را قبل از انتقال به تیم ردبول (طرف قرارداد با کی‌تی‌ام) در سال 2014 و چهار قهرمانی دیگر در سال 2016 برای او و هم تیمی‌هایش بدست آمد. آنها در کنار هم، موتو3 را با سبکی خیره کننده فتح کردند و در پیست آراگون برنده شدند.

قهرمانی دیگر برای بیندر در سال 2017 با تیم ردبول- کی‌تی‌ام وقتی که  به موتو2 رفت و شاسی بلند کی‌تی‌ام جدید را در کلاس میانی مسابقه داد، بدست آمد. او در نیمه اول فصل با مصدومیت بازو مواجه شد. اما صبر و شکیبایی او در آخر نتیجه داد و فصل را در آفریقای جنوبی سه عنوان پشت سر گذاشت. در سال 2018 ، بیندر با ردبول- کی‌تی‌ام ماند و توانست سه پیروزی اول موتو2 خود را ذخیره کند و در رده سوم این مسابقات قرار گرفت.

کی‌تی‌ام با وجود تمام مشکلات در فصل 2019 منتظر ماند تا فاتح چند سکو در اواخر فصل شود و بعنوان یک استعداد در موتو جی‌پی  مطرح شود.

بنظر می‌رسد قهرمانی برد بیندر برای کی‌تی‌ام می‌تواند یک شروع تازه برای تیم ردبول باشد و مسابقات را در این فصل گرم‌تر و غیر قابل پیش‌بینی کند.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

1399/05/23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *