اخبار

گزارش نمایشگاه EICMA 2012 – ایتالیا

.نمایشگاه موتورسیکلت EICMA 2012 در تاریخ 15 تا 18 نوامبر در میلان ایتالیا برگزار شد. در این نمایشگاه بسیاری از برندهای مطرح فعال در زمینه موتورسیکلت از جمله کی تی ام، کاوازاکی، هارلی دیویدسون، وسپا، هوندا، سوزوکی، یاماها، پژو، بی ام و ، دوکاتی، آپریلیا، موتوگاتزی، ریجو، و آیرو حضور داشتند و به معرفی محصولات جدید خود پرداختند. .

..

.

حضور قدرتمند KTM  در نمایشگاه ایکما 2012:.

.
کی تی ام به عنوان رهبر دنیای موتورسیکلت در کلاس های موتوکراس و اندرو، امسال نیز بار دیگر با حضور بسیار چشمگیر خود، علاقمندان به موتورسیکلت را به وجد آورد. کی تی ام، در نمایشگاه امسال تقریبا در همه کلاس ها محصولات خود را به روز رسانی نمود و البته دو محصول کاملا جدید و قدرتمند خود را برای خانواده دوک (DUKE) با عناوین 390 Duke  و 1290 Super Duke R معرفی کرد. 1290 Super Duke R  ببر بی رحم خانواده کی تی ام اکنون به عنوان یکی از قدرتمندترین موتورسیکلت های جهان به شمار می رود و سر و صدای زیادی در بین علاقمندان موتورسیکلت های فوق سنگین به پا کرده است…

.

.

با معرفی دو عضو جدید کی تی ام، اکنون کلکسیون این برند در خانواده دوک کامل شده و حجم های 125، 200، 390، 690، 990 و 1290 سی سی را در بر می گیرد.. .

.

دوک 125:.

.
دوک 125 جدید برای عرضه در سال 2013  از دیسک ترمز بزرگتر در جلو، و ترمز ضد قفل (ABS) جدید با قابلیت انتخاب فعالسازی و غیرفعالسازی سیستم ضد قفل برخوردار شده است. دوک 125 جدید اولین موتورسیکلت کلاس 125 سی سی در جهان است که از این سیستم استفاده می کند..

.
دوک 125 جدید تغییرات دیگری همچون بهبود سیلندر چهارزمانه، بهینه شدن توزیع قدرت و مصرف سوخت، و استفاده از مبدل کاتالیست سه جهته را نیز به خود دیده و اکنون سایر رقبا در این کلاس را حتی در آینه بغل خود نیز مشاهده نمی کند.

دوک 200:.

.

دوک 200 نیز که بر پایه شاهکار مهندسی به کار رفته در دوک 125 طراحی شده، 60 درصد حجم سیلندر بیشتر نسبت به برادر کوچک خود با قدرت 26 اسب بخار به راکب هدیه می دهد. میل بادامک های جدید، سوپاپ ها و پیستون بزرگتر، میل لنگ کاملاً جدید، جعبه فیلتر هوا و طراحی اگزوز جدید و شاسی و سیستم تعلیق بسیار با کیفیت، دوک 200 را در نمایشگاه امسال به محصولی تبدیل کرده است که گشتاور فوق العاده را در کنار نرمی کار تمامی قطعات به نمایش می گذارد به گونه ای که هیچ برندی جز نام  KTM  شایستگی درخشش بر بدنه زیبای آن را پیدا نمی کند. .

 

 

.

250 SX-F:.

.
دارنده عناوین متعدد قهرمانی جهان درسال های 2008 تا 2012، در نمایشگاه EICMA 2012 از تغییراتی همچون انجین کاملاً جدید با قدرت بسیار بالاتر، کورس پیستون کوتاهتر به همراه قطر سیلندر و سوپاپ های بزرگتر، سرسیلندرهای جدید با درگاه های بزرگتر، بهینه سازی در اتاقک احتراق، و میل بادامک جدید، پیستون با وزن بسیار کم، و سیستم بهبودیافته مدیریت انجین محصول Keihin برخوردار شده است. با این امکانات 250 SX-F پیشاپیش نوید قهرمانی مجدد خود را برای مسابقات آینده MX2 به علاقمندان می دهد. .

.

250 EXC-F:.

.
قهرمان بلامنازع مسابقات ENDURO E1 که مدت زیادی از قهرمانی اش در مسابقات E1 World Championship 2012  توسط موتورسوار محبوبی چون Antoine Meo  نگذشته، امسال نیز از انواع تغییرات برای کارایی بالاتر بی نصیب نمانده و با ویژگی هایی چون شاسی بسیار چابکتر به لطف استفاده از شاهکار مهندسی سیستم تعلیق محصول WP SUSPENSION، و فیلتر سوخت جدید، قهرمانی مجدد برای سال 2013 را در سر می پروراند. چرخ های جدید با قدرت مقاومت بالاتر در مقابل خوردگی و فرسودگی، با طوقه های آلومینیومی با ثبات بالاتر محصول Excel، تایرهای جدید محصول Maxxis که به طور ویژه برای KTM ساخته شده اند نیز قدرت راهبری دقیقتری به موتورسیکلت می دهد. ..

.

.

 

 

 

محصول غافلگیرکننده پیاجیو:..

.

.پیاجیو در نمایشگاه امسال ایکما با رونمایی از محصول جدید خود برای وسپا، بیینندگان را به وجد آورد. محصول جدید با انجین 125 سی سی که نام VESPA 946 برای آن انتخاب شده از طراحی بسیار مدرن و مسحورکننده با صفحه سنجشگرهای تمام دیجیتال برخوردار شده است…

.

..

.

.

..اقدام جدید دیگر پیاجیو، معرفی نسل جدید انجین های 3 سوپاپ برای وسپا سری LX و S است و به همین دلیل نام 3V برای آنها در نطر گرفته شده است. در این انجین های تک سیلندر، از سیستم انژکتور الکترونیکی استفاده می شود. بهبود در ساخت میل لنگ و پیستون، و جایگاه شمع ها نیز موجب کارایی بهتر این نسل از انجین ها در کنار سرعت بالاتر و مصرف سوخت بهینه تر شده است...

 

..

.برای مشاهدۀ گالری تصاویر نمایشگاه EICMA 2012 به بخش “گالری  >  نمایشگاه ها  >  خارجی”  مراجعه کنید..

.

.

.

 

7/21/2013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *