مقالات

کویر موتور … از 1340 … ریشه‌ای کهن

سالها قبل و در زمانی که دوچرخه بعنوان یک وسیله رایج نزد مردم شناخته می‌شد، عباسعلی رضائی همزمان با کار در یک تعمیرگاه کوچک، اندیشه‌ای به مراتب بزرگتر در سر داشت.

علاقه وی به دوچرخه و پس از آن با موج ورود انواع موتورسیکلت به ایران، به این وسیله محبوب جوانان باعث شد اندک اندک به این سمت کشیده شده و توزیع و عرضه موتورسیکلت را پیشه کند.

با گذشت سال‌ها و پیشرفت تکنولوژی و امکان همکاری با منابع خارجی، تفکر تولید موتورسیکلت در ذهن وی نقش بسته و با شروع دهه هشتاد خورشیدی شرکت کویرموتور به منظور تولید و عرضه انواع موتورسیکلت آغاز به کار نمود.

توجه به کیفیت محصولات و همچنین سلیقه جامعه باعث شد امروزه کویرموتور با بهره‌مندی از بیش از 600نفر نیروی کارآمد، پرچمدار تولید و تنوع محصول باشد.

در این راستا همکاری دوجانبه با شرکت‌های معتبر ژاپنی و اروپایی (برندهای معروف دنیا) از دیگر برنامه‌های شرکت کویر موتور بوده که نتیجه آن داشتن بیش از 100 نوع محصول می‌باشد.

تعامل با دوایر دولتی، سازمانها و ارگان‌های نظارتی همواره کویرموتور را از سایر رقبا متمایز نموده و اخذ جوایز همه ساله خدمات پس از فروش نشان از نگاه پرمعنای بنیانگذار این شرکت به مقوله مشتری‌مداری دارد.

اشتغال‌زائی قابل قبول کویر موتور نیز حاصل نگاه ویژه خداوند متعال به دستان بخشنده عباسعلی رضائی است که با ایجاد کسب و کار زمینه ساز فعالیت تعداد زیادی نیروی انسانی شده است.

سایه‌شان مستدام، گام‌هایشان استوار و دعای خیر همه ما بدرقه همت‌شان

کویرموتور تمایز در حرکت.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

1399/06/18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *