مقالات

وسپا پریماورا شان وودرسپون

 

پریماورا وودرسپون
.
همکاری میان شان وودرسپون (یکی از خلاق‌ترین و تاثیر‌گذارترین طراحان جهان) و وسپا (برندی که به نمادی از سَبک ایتالیایی بدل گشته است) با عرضه یک سری ویژه وسپا به ثمر رسید.

وسپا پریماورا شان وودرسپون – Primaver Sean Wotherspoon یک نسخۀ محدود و خاص از اسکوترهای وسپا است که خلاقیت وسپا و وودرسپون هر دو در آن نمود یافته است. آنچه که این دو ستاره زمانه ما را همگام ساخته است، عشق مشترکشان به رنگ و تجربه‌ورزی نوآورانه‌ای است که سرچشمه استایل‌های باب روز آینده می‌باشد.

.

.پریماورا وودرسپون

.

شان وودرسپون در استایل جدیدی که بر قامت وسپا پوشانده است جوانان خیابان‌گرد را در نظر داشته است؛ هرچند که مخاطبان بالقوۀ این گونه جدید، گستره بسیار وسیع‌تری از جمعیت را شامل می‌شود. وودرسپون به سبک و سیاق همیشگی‌اش، و با پیش گرفتن یک رویکرد ترکیب چهل‌تکه‌ای چندرنگ که خاستگاهش به دهه‌های 80 و 90 برمی‌گردد، ته‌مایه‌ای قدیمی (وینتج) به عناصر سَبک وسپا افزوده است.

از دیگر خصوصیات این گونه جدید، ترکیب مواد گوناگون (فلز، پلاستیک، مخمل و چرم) می‌باشد. بدنه به سنت همیشگی وسپا از جنس فولاد ساخته شده است. جاپایی قرمز پلاستیکی، همرنگ کمک‌فنرها است و قطعات لاستیکی آبی‌رنگی به آن افزوده شده است. برای زین، یک مخمل راه‌راه به رنگ قهوه‌ای انتخاب شده است و یک حاشیه‌دوزی سفیدرنگ نیز دارد. در سمت چپ زین، لوگوی خاص وودرسپون نقش بسته است.

اما کار این طراح خلاق آمریکایی فراتر از طراحی وسپا بوده است. او علاوه بر یک کلاه ایمنی اختصاصی، یک مجموعه پوشاک خیابانی را هم خلق کرده است که چهار تی-شرت و یک لباس ورزشی مدرن را شامل می‌شود.

Vespa Primavera Sean wotherspoon از سال 2020 در برخی نمایندگی‌های برگزیده و با سه ظرفیت انجین 50 سی‌سی، 125 سی‌سی و 150 سی‌سی به علاقمندان عرضه گشته است.

.

.

معرفی شان وودرسپون

شان وودرسپون (Sean wotherspoon) متولد 1990 در ریچموند آمریکا است. شروع کار وودرسپون، راه‌اندازی یک بوتیک ویژه پوشاک طرح قدیمی (وینتیج) با نام Round Two بود اما معروفیت او از سال 2015 آغاز شد، زمانی که به همراه شریک تجاری‌اش، کریس راسو، مجموعه ویدئوهایی را با عنوان “Round Two The Show” در یوتیوب منتشر کرد. او از اعضاء فهرست معروف “ستارگان یوتیوب” است و با برندهای نایک و آدیداس همکاری داشته است. کفش ورزشی Air Max 1/97 محصول نایک از کارهای وودرسپون است.

.
وسپا پریماورا وودرسپون

 

1400/02/12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *