اخبار

قهرمانی تیم Cfmoto Racing در رالی فنیکس

خبرهای خوب دوتایی می‌رسند.

روز شنبه 28 اسفند 1400 (19 مارس)، رالی دشوار Fenix که یک هفته پیش از آن با حضور نزدیک به صد و پنجاه شرکت‌کننده در صحرای بزرگ آفریقا در کشور تونس آغاز شده بود به پایان خود رسید. شرکت‌کنندگان علاوه بر فائق آمدن بر مراحل سرعتی دشوار، می‌بایست یک طوفان سخت را نیز تاب ‌آوردند، طوفانی چنان شدید که برگزارکنندگان را به تغییر مسیر یکی از مراحل وادار ساخت.

Cfmoto با دو شرکت‌کننده از لیتوانی به نام‌های “آنتاناس کانوپکیناس” و “آدوماس گانسیریوس”، در بخش ATV این رقابت‌ها حضور داشت. از همان روزهای نخست، سرعت بالای راکبین تیم Cfmoto Racing از بخت بالای آنها برای قهرمانی خبر می‌داد. با این حال هر دو نفر از پیش از آغاز مسابقات از بابت تجهیزات‌شان نگران بودند چون برخی از اجزاء سیستم تعلیق و انجین تا پیش از آن در شرایط سخت محک نخورده بود. حال که رالی به پایان رسیده‌، باعث خوشحالی است که این دو ATV مدل Cfoce 1000 شرایط سخت مسابقه را به بهترین وجه تاب آورده و یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی را برای راکبین‌شان به ارمغان آوردند.

کاناپکیناس که سال گذشته در مقام چهارم جای گرفته بود امسال قهرمان بخش ATV شد. خستگی و شادی او از مصاحبه‌اش پیدا است: «هفتمین روز، یعنی آخرین روز مسابقات به طرز وحشتناکی سخت و گرم بود. ما تمام تلاش‌مان را کردیم و اول هم شدیم. عالیه، عالی.»

گانسیریوس نیز که سال گذشته دوم شده بود، آخرین مرحله رالی را سریع‌تر از دیگران به پایان رسانده و بار دیگر نائب قهرمان شد. او در مصاحبه‌ای پس از اتمام رالی گفت: «روز آخر واقعا سخت بود. تمام 150 کیلومتر مرحله آخر را تخت گاز رفتم چون فقط دو دقیقه با نفر قبل از خودم فاصله داشتم. به کیلومتر 25 که رسیدم از هم‌تیمی خودم آنتاناس (کاناپکیناس) جلو افتادم و بعد از آن پیشتاز بودم.»

پس از موفقیت چشمگیر  Cfmoto در این رالی نفس‌گیر 1200 کیلومتری کاری نمانده است جز آنکه تیم عملکرد تجهیزات را مورد ارزیابی قرار داده و خود را برای مسابقات بعدی آماده کند.  

cfmoto

 

cfmoto

 

Cfmoto

 

Cfmoto

 

 

1401/01/27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *