مقالات

سواری ایمن و هوای پاک با موتور سیکلت‌های برقی کویر

در پنجاه سال گذشته بروز تحولات گسترده در عرصه صنعت موتورسیکلت، تغییرات عمده‌ای را در نگرش استفاده از این وسیله نقلیه به وجود آورده و بازار این محصولات را بیش از پیش متنوع کرده است.

مدیران و سرمایه‌گذاران شرکت یکتاز سیکلت کویر با تجربه ای بیش از 45 سال در زمینۀ موتورسیکلت و با درک نیاز روز افزون اقشار گوناگون به این نوع وسیلۀ نقلیه می‌کوشند به انواع سلایق در این زمینه پاسخ دهند. تنوع بخشی محصولات و پاسخ‌دهی به طیف گوناگون سلایق مشتریان و ایجاد بستری مناسب برای اشتغال جوانان فعال و کوشا در زمرۀ تلاش‌های این شرکت بوده است.

مهمترین شاخصه موتورسیکلت‌های برقی عدم آلودگی‌های زیست‌محیطی است که هدف تولید این موتورسیکلت ها را موجه می‌کند. همچنین حذف انجینی که باسوخت های فسیلی تولید آلودگی می‌کند، خدمت بزرگی به زندگی انسان و همه موجودات زنده روی سیاره ما است. زیرا دیگر سوخت تجدید ناپذیر به هدر نمی‌رود و نسل‌های بعدی از این موهبت الهی برخوردار خواهند شد.

دراین نسل جدید موتورها، حذف روغن موتور و عدم مصرف آن و حذف پمپ روغن و نگهداری و تعمیر آنها از نکات مهم است. حذف اگزوز، استارت، میل لنگ، شاتون، پیستون، همه و همه از مزایای تولید این نسل جدید موتورسیکلت است.نبود این قطعات مکانیکی علاوه برصرفه جویی ازلحاظ انرژی و هزینه از آلودگی صوتی شهرهای پرسروصدای امروزی کاسته و کمکی بزرگ است. همچنین حذف رادیاتور و سیستم خنک کاری نگهداری و تعمیر و آن از مزایای عمده دیگر این موتورسیکلت ها است.

با برترین موتوسیکلت‌های برقی شرکت کویر موتور آشنا شوید؛

موتورسیکلت برقی کویر موتور ES5 2000 موتور سیکلت برقی ES2 1500
ES5 2000 ES2 1500
موتورسیکلت برقی کویر موتور EST4 N 1500 موتورسیکلت برقی کویر موتور ES8 1500
EST4 N 1500 ES8 1500
موتورسیکلت برقی MAD Truck 1600 موتور برقی کویر موتور MAD 1600
MAD Truck 1600 MAD Truck 1600

 

1399/08/11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *