تاریخچۀ MEGELLI
تاریخچۀ MEGELLI
تاریخچۀ MEGELLI
تاریخچۀ MEGELLI
کویر موتور متمایز در حرکت web site hit counter

تاریخچه مگلی

تاریخچۀ MEGELLI
.

.
موتورسیکلت سازی MEGELLI (مِگِلی) با هدف پاسخگویی به تقاضای محصولات جدید در بازار، کار خود را آغاز نمود. این شرکت از ابتدای تاسیس، هدف خود را بر شکل دهی برندی سرشار از خلاقیت و نوآوری در دنیای موتورسیکلت استوار نموده و برای تک تک مدل های تولیدی خود مراحل طراحی و مهندسی را با دقت از ابتدای ایده اولیه تا عرضه محصول نهایی طی می نماید. هزینه های مالی و فنی مورد نیاز برای این کار، بسیار قابل توجه است اما تیم MEGELLI از این چالش  با شور و اشتیاق استقبال نمود و با بکارگیری مهارت های خود و با یکپارچگی کامل، تمرکز خود را بر حوزه های اصلی همچون کیفیت طراحی و تولید مبتنی بر دانش مهندسی معطوف نموده است.

MEGELLI محصول طراحی تیم SLD UK Ltd. انگلستان است که دیدگاه و اقداماتش رویای تولید این برند جدید و هیجان بخش را در دنیای موتورسیکلت محقق ساخته است. فرایند شکل گیری این برند، از ایده اولیه تا تولید نهایی 3 سال زمان برده است.
با بکارگیری گنجینه ای از دانش در یکی از مراکز طراحی پیشرو در اروپا، و ایجاد ارتباط با شرکتی بسیار معتبر در زمینه تولید و مهندسی وسایل نقلیه در انگلستان؛ عملکرد، اعتماد و ظاهری فوق العاده، محصولی جذاب از سری موتورسیکلت هایی محبوب را به وجود آورده است که نام MEGELLI را بر روی خود دارند..

.در طی فرایند شکل گیری این برند برای پاسخ گویی به انواع نیازها، وجود شرکتی با خلاقیت و دانش بالا، و تجربه کافی در حوزه صنعت موتورسیکلت برای همکاری با MEGELLI احساس می شد. چنین تیمی می بایست به اهداف شرکت اعتقاد می داشت و معنای تولید مورد نظر را به درستی درک می نمود. بدین منظور، تیمی از برترین طراحان اروپایی موتورسیکلت انتخاب و به کارگرفته شدند. در این راستا، با به کارگیری یکی از به روزترین فناوری ها موسوم به C. A. D. امکان انتقال داده های اصلی به طراحی مجازی رایانه ای فراهم گردید تا روح تازه ای به فرایند تولید دمیده شود. نتیجه نهایی این تمهیدات را می توان در کسب اطمینان از انطباق طراحی بسیار دقیق با معیارهای مهندسی قبل از تولید نهایی هر قطعه فیزیکی مشاهده و ارزیابی نمود.

پس از اتمام طراحی مجازی، یک شرکت برجسته اروپایی در زمینه مهندسی موتورسیکلت برای همکاری به کار گرفته شد تا ویژگی های ساختاری و امکان سنجی طرح ها را مورد آزمون و ارزیابی قرار دهد. با استفاده از فرایند کامپیوتری مجازی "آنالیز اجزای محدود" (FEA - Finite Element Analysis)، اطمینان مورد نیاز برای ورود به مرحله بعدی یعنی تولید فیزیکی مدل های کاری برای تست PAVE حاصل گردید. در این تست به منظور سنجش میزان استقامت و توان قابل تحمل محصول، بیش از 50 هزار مایل پیموده شده است. نتیجه نهایی این اقدامات، عرضه طیف گسترده ای از محصولات از جمله موتورسیکلت 247R است.